Tento web možná používá nějaké cookies. Co to znamená? Na rozdíl od candies a brownies se jich nenajíte, ale mohou být potřebné k bezproblémové funkčnosti některých prvků webu, třeba formulářů. Když je zakážete, možná něco nebude fungovat.

Překlady 


SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů

Překlady laboratorní techniky

Spolehlivé a přesné jako vaše laboratorní přístroje.

SMART Translations se specializuje na překlady laboratorní techniky a vybavení, průmyslových měřicích systémů a lokalizaci laboratorního softwaru.

Zajišťujeme zejména překlady návodů k obsluze, servisních návodů, návodů k údržbě, marketingových materiálů a lokalizaci webů výrobců laboratorního vybavení. Mezi nejčastěji překládané přístroje se řadí pH metry, hustoměry, přístroje pro stanovení bodu tání a skápnutí, spektrofotometry, promývačky, titrátory, Karl Fischer titrátory, reaktory, elektrody, sondy, laboratorní váhy, pícky, analyzátory vlhkosti, termogravimetry, kalorimetry, pipety, podavače vzorků a další přístroje, bez kterých si chod moderní laboratoře lze jen obtížně představit.

 • Překlady návodů k obsluze

  Překlady návodů k obsluze
 • Překlady návodů k údržbě a servisu

  Překlady návodů k údržbě a servisu
 • Překlady výkresů a technických informací

  Překlady výkresů a technických informací
 • Překlady katalogů

  Překlady katalogů
 • Překlady školení a courseware

  Překlady školení a courseware
 • Lokalizace webových stránek

  Lokalizace webových stránek
Překlady laboratorního vybavení

SMART Translations je renomovaný poskytovatel překladatelských služeb předním světovým výrobcům laboratorních přístrojů a systémů. Našim klientům z řad výrobců laboratorní techniky spravujeme terminologické slovníky a překladové paměti, díky kterým jsou naše překlady laboratorní techniky konzistentní, rychlejší a za překvapivě výhodné ceny. Naši zákazníci si nás v náročných konkurzech vybrali na základě poskytnutých zkušebních překladů, znalosti problematiky, dovedností s překladatelskými nástroji a možnosti zapojit zákazníka do procesu překladů i korektur.

FaLang translation system by Faboba