Tento web možná používá nějaké cookies. Co to znamená? Na rozdíl od candies a brownies se jich nenajíte, ale mohou být potřebné k bezproblémové funkčnosti některých prvků webu, třeba formulářů. Když je zakážete, možná něco nebude fungovat.

Překlady 


SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů

Překlady pro cestovní ruch

Aby vás vaši hosté snadno našli.

SMART Translations se specializuje na překlady pro služby v cestovním ruchu a ubytovací zařízení všech velikostí.

Abyste zaujali nové zákazníky, potřebujete zejména v elektronické době vytvořit poutavou internetovou prezentaci, kterou je třeba přeložit do různých jazyků. Stejně tak budete potřebovat překlad textů pro různé cestovatelské a rezervační portály, jako jsou booking.com, ferienhausmiete.de a další. Dále potřebujete přeložit obchodní podmínky, ubytovací řád, směrnice, formuláře a další dokumenty, které neodmyslitelně patří k provozu každého ubytovacího zařízení.

Ať pronajímáte chatu, provozujete penzion, hotel nebo rovnou celou cestovní kancelář, vždy se můžete spolehnout na naše překlady pro cestovní ruch, se kterými máme letité zkušenosti: nejen s překlady, ale přímo s incomingovým cestovním ruchem.

  • Lokalizace internetových stránek

    Lokalizace internetových stránek
  • Překlady popisů pro cestovatelské portály

    Překlady popisů pro cestovatelské portály
  • Překlady katalogů

    Překlady katalogů
  • Překlady dokumentů

    Překlady dokumentů
  • Překlady formulářů

    Překlady formulářů
  • Překlady pro gastro a catering

    Překlady pro gastro a catering
Překlady laboratorního vybavení

Využijte naše letité zkušenosti s provozováním ubytovacích zařízení a svěřte se do rukou překladatelů, kteří sami vědí, jak naplnit sezónu. Pod značkou O. K. Service provozujeme již od roku 1990 vlastní ubytovací zařízení, takže veškeré znalosti a zkušenosti shromažďujeme z první ruky. Vše je podpořeno vzděláním z hotelové školy se zaměřením na hotelový provoz a management cestovního ruchu.

FaLang translation system by Faboba