Tento web možná používá nějaké cookies. Co to znamená? Na rozdíl od candies a brownies se jich nenajíte, ale mohou být potřebné k bezproblémové funkčnosti některých prvků webu, třeba formulářů. Když je zakážete, možná něco nebude fungovat.

Překlady 


SMART Translations

Překlady | Lokalizace | Řízení projektů

Kdo jsme

Jsme SMART Translations.

Od roku 2001 jsme volné sdružení překladatelek a překladatelů, kteří pracují pod obchodním a metodickým vedením dvou nerozlučných kamarádů a spolužáků z Filosofické fakulty Masarykovy univerzity, Stanislava Pokorného a Jakuba Kováře. Všichni pracujeme na překladech a lokalizacích a nabíráme stále nové zkušenosti a podněty, které nám pomáhají posouvat se vpřed.

Misí SMART Translations je být našim zákazníkům dlouhodobým a důvěryhodným partnerem a pomáhat jim růst prostřednictvím optimalizace překladatelských služeb a odborného poradenství.


FaLang translation system by Faboba

Mgr. Stanislav Pokorný

Překladatel, vedoucí obchodu, hlavní technolog a školitel.
Rodilý Brňák, Husákovo dítě, ročník 1977. Ženatý, tři děti.
Vystudoval anglistiku a germanistiku se zaměřením na lingvistiku a překlad na Filosofické fakultě Masarykovy Univerzity.
Od dětství pomáhal rodičům budovat rodinnou firmu O. K. Service, kterou nyní vede.
Překlady a lokalizací se zabývá od roku 2001. V roce 2007 se vrátil na místo činu na FF MU, kde na třech katedrách coby externí lektor školí budoucí překladatele v používání překladatelského softwaru.

Mgr. Jakub Kovář

Překladatel, tlumočník a vedoucí obchodu.
Rodilý Brňák, ročník 1981, dvě děti.
Po maturitě na prestižním Gymnáziu Matyáše Lercha vystudoval anglistiku a germanistiku se zaměřením na lingvistiku a překlad na Filosofické fakultě Masarykovy Univerzity, kde vytvořil nerozlučnou dvojici se Stanislavem Pokorným.
Překlady a tlumočením se zabývá od roku 2002.

 

Další členové týmu

Další členy našeho týmu vám rádi představíme na vyžádání. Všichni jsou absolventy studia zaměřeného na překladatelství. Nové členy týmu vždy metodicky vedeme, poskytujeme jim zpětnou vazbu ke každému projektu a pořádáme pravidelná setkání, na kterých probíráme úspěchy i prostor pro zlepšování.

Zakládáme si na otevřené komunikaci a atmosféře, kde každý může svobodně vyslovit svůj názor. I to je jeden z našich stavebních kamenů úspěchu.